Libra Developer Sp. z o.o.

O NAS


Budujemy z widokiem na przyszłość: deweloper – Poznań

Libra Developer Sp. z o.o. to firma, która dostarcza Państwu doskonałej klasy mieszkania w Poznaniu. Skupiamy się na potrzebach tych osób, które marzą o własnych czterech kątach blisko centrum, w nowoczesnym budownictwie, z komfortowymi udogodnieniami.

Jeśli więc interesują Państwa mieszkania od dewelopera w stolicy województwa wielkopolskiego, to zapraszamy do kontaktu i dokonywania rezerwacji. Wciąż są jeszcze wolne miejsca. Być może to właśnie z nami spełnią Państwo marzenie o idealnej przestrzeni dla siebie i swojej rodziny.

O nas

Libra to deweloper, który w branży budownictwa działa nieprzerwanie od 1996 roku. Przez te wszystkie lata ugruntowywaliśmy swoją pozycję, dostarczając wysokiej jakości nowe mieszkania na sprzedaż. Dotychczas zrealizowane inwestycje obejmowały zarówno domy jednorodzinne, domy w zabudowie bliźniaczej, jak i stylowe mieszkania oraz apartamenty.

Projektowanie, budowa czy wreszcie sprzedaż domów i mieszkań – wszystkie te etapy wiążą się dla nas z odpowiedzialnością za oferowany produkt i wykonaną usługę. Nasze domy jednorodzinne oraz mieszkania na sprzedaż budujemy z myślą o wygodzie, potrzebach i upodobaniach Klientów

Wszystko to ma na celu zdobycie Państwa zaufania. Jako nowoczesny deweloper, sukcesywnie udoskonalamy technologie budowy naszych obiektów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że aby nowe mieszkania od dewelopera cieszyły się popularnością, muszą być zastosowane innowacyjne i praktyczne rozwiązania. Równie istotna dla Klientów jest konkurencyjna cena. Staramy się sprostać tym oczekiwaniom rynkowym. Zdobyliśmy już zaufanie wielu ludzi. Dowodem tego są przyznane nam w 2005, 2008 oraz w 2010 roku Certyfikaty Wielkopolskiej Jakości.

Mieszkania w Poznaniu na sprzedaż – nasze realizacje

Nasze nowe mieszkania zostały ulokowane w najbardziej strategicznych dzielnicach Poznania. Zachęcamy do przyjrzenia się naszym dotychczasowym realizacjom.

 • Nasze realizacje Komorniki os. Poetów
 • Nasze realizacje Komorniki - Młyńska
 • Nasze realizacje Komorniki - Widokowa
 • Nasze realizacje Komorniki - os. Soplicowo
 • Komorniki os. Poetów

  W Komornikach przy ul. Jeziornej (tzw. Grajzerówka), w malowniczym otoczeniu Wielkopolskiego Parku Narodowego, na 3 hektarach powierzchni, powstało nowe osiedle mieszkań, bliźniaków i domów jednorodzinnych. Budowę Osiedla Poetów rozpoczęto w marcu 2011 roku, zakończono w 2015 roku.

  Więcej...

 • Komorniki - Młyńska

  Osiedle mieszkaniowe 152 mieszkania , 2 place zabaw dla dzieci Inwestycja zrealizowana w latach 2007 - 2009 Lokalizacja inwestycji

  Więcej...

 • Komorniki - Widokowa

  Osiedle mieszkaniowe w Komornikach, ulica Widokowa, Wspólna, Pasieki, 42 lokale mieszkalne - budowa zakończona w Listopadzie 2010.

  Więcej...

 • Komorniki - os. Soplicowo

  Osiedle 56 domów jednorodzinnych w Komornikach , ulice Jankiela, Telimeny Inwestycja zrealizowana w latach 2006 - 2007

  Więcej...

Libra Developer Sp. z o.o.

Domy jednorodzinne i mieszkania na sprzedaż
62-031 Luboń k/ Poznania 
ul. Sienkiewicza 47/1
tel. 061 89 31 041 
kom. 509 497 040
.