fbpx

Nowe mieszkanie z osobną kuchnią czy aneksem kuchennym?

Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w całym mieszkaniu, dlatego musi być maksymalnie funkcjonalna. W nowoczesnym budownictwie możemy spotkać się zarówno z kuchniami, które stanowią samodzielne pomieszczenia, jak i aneksami kuchennymi. Warto poznać wady i zalety tych rozwiązań, aby w konsekwencji wybrać idealną opcję dla siebie.

Czytaj dalej

Mieszkanie na parterze

Mieszkanie na parterze też ma swoje zalety

Bardzo wiele osób traktuje mieszkania na parterze jako lokale drugiej kategorii. Z tego powodu wielu kupujących z góry odrzuca oferty parterowych mieszkań na sprzedaż, chociaż często są one znacznie atrakcyjniejsze cenowo i metrażowo niż opcje na wyższych kondygnacjach. Czy jednak przy współczesnym budownictwie parter rzeczywiście oznacza same wady?

Czytaj dalej

Mieszkania od dewelopera

Szukasz nowego mieszkania? Zwróć uwagę na jego lokalizację

Jest wiele czynników, które warto wziąć pod uwagę szukając nowego mieszkania dla siebie i swojej rodziny, ale jedną z pierwszych i najważniejszych kwestii jest odpowiednia lokalizacja. To od lokalizacji w dużej mierze zależy komfort życia na danym osiedlu. Jakie kwestie warto wziąć pod uwagę, wybierając nowy adres do zamieszkania.

Czytaj dalej

Mieszkania od dewelopera

Przewaga nowego nad starym, czyli dlaczego warto kupić mieszkanie od dewelopera

Wiele osób planujących zakup swojego pierwszego mieszkania boryka się z dylematem, czy wybrać nowe mieszkanie od dewelopera, czy też zdecydować się na lokum z rynku wtórnego. Oba rozwiązania mają swoje wady oraz zalety i w dużej mierze zależą przede wszystkim od indywidualnych preferencji. Niemniej nowe mieszkania posiadają kilka atutów, których nie zapewnią nam mieszkania już wcześniej użytkowane przez inne osoby. Jeśli więc nadal nie możesz się zdecydować, które rozwiązanie będzie dla Ciebie optymalne, przeczytaj nasz artykuł i poznaj najważniejsze korzyści z zakupu mieszkania deweloperskiego doceniane przez naszych dotychczasowych klientów.

Czytaj dalej

Jak sprawdzić, czy deweloper jest godny zaufania?

Planując zakup nowego mieszkania od dewelopera powinniśmy zwrócić uwagę na wiele istotnych kwestii, które wpływają na sukces poczynionej inwestycji. Trzeba pozyskać jak najwięcej informacji na temat mieszkania oraz budynków, w którym będzie się ono znajdować, ale również sprawdzić dewelopera.

Czytaj dalej

  • 1
  • 2

Libra Developer Sp. z o.o.

Domy jednorodzinne i mieszkania na sprzedaż
60-131 Poznań
ul. Augustyna Kordeckiego 6A/1
tel. 061 89 31 041 
kom. 509 497 040
.