Mieszkania od dewelopera

Przewaga nowego nad starym, czyli dlaczego warto kupić mieszkanie od dewelopera

Wiele osób planujących zakup swojego pierwszego mieszkania boryka się z dylematem, czy wybrać nowe mieszkanie od dewelopera, czy też zdecydować się na lokum z rynku wtórnego. Oba rozwiązania mają swoje wady oraz zalety i w dużej mierze zależą przede wszystkim od indywidualnych preferencji. Niemniej nowe mieszkania posiadają kilka atutów, których nie zapewnią nam mieszkania już wcześniej użytkowane przez inne osoby. Jeśli więc nadal nie możesz się zdecydować, które rozwiązanie będzie dla Ciebie optymalne, przeczytaj nasz artykuł i poznaj najważniejsze korzyści z zakupu mieszkania deweloperskiego doceniane przez naszych dotychczasowych klientów.

Czytaj dalej

Jak sprawdzić, czy deweloper jest godny zaufania?

Planując zakup nowego mieszkania od dewelopera powinniśmy zwrócić uwagę na wiele istotnych kwestii, które wpływają na sukces poczynionej inwestycji. Trzeba pozyskać jak najwięcej informacji na temat mieszkania oraz budynków, w którym będzie się ono znajdować, ale również sprawdzić dewelopera.

Czytaj dalej

Czy warto kupować mieszkanie z miejscem postojowym?

Podczas zakupu nowego mieszkania od dewelopera bardzo często istnieje możliwość zakupienia miejsca parkingowego np. w hali garażowej. Jest to dodatkowy wydatek, który niekiedy może się opłacić. Czy warto zdecydować się na miejsce parkingowe, kupując nowe mieszkanie?

Czytaj dalej

Na którym piętrze warto kupić mieszkanie?

Zakup nowego mieszkania to wiele istotnych decyzji, które będziemy musieli podjąć. Jeśli interesują cię wielokondygnacyjne mieszkania na sprzedaż, już na etapie planowania inwestycji warto zastanowić się, na jakim piętrze powinno być umiejscowione nasze lokum. Wbrew pozorom nie jest to decyzja łatwa. Każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety.

Czytaj dalej

Libra Developer Sp. z o.o.

Domy jednorodzinne i mieszkania na sprzedaż
62-031 Luboń k/ Poznania 
ul. Sienkiewicza 47/1
tel. 061 89 31 041 
kom. 509 497 040
.